Domy angielskie cena | Atlantic Domki

Działka letniskowa to doskonała wakacyjna inwestycja, pozwalająca często zaoszczędzić pieniądze, które przeznaczylibyśmy na wynajem domku. Czasami zdarza się jednak, że nie mamy pomysłu na właściwe jej zagospodarowanie. Nocowanie w prowizorycznych warunkach pod namiotem szybko się nudzi i nie jest wygodne. Warto więc zastanowić się nad postawieniem solidniejszej konstrukcji. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem są domki angielskie. 

Domy angielskie cena

Charakterystyka domków angielskich

Domki angielskie i holenderskie to bardzo podobne do siebie konstrukcje – w zasadzie terminy te często są używane zamiennie. To rodzaj mobilnych domów, które nie są na stałe przytwierdzone do gruntu i mogą w razie ewentualności stosunkowo łatwo być przemieszczone w inne miejsce lub przestawione. Co więcej, występują w dwóch wersjach – sezonowej i całorocznej, co znacząco poszerza wybór i pozwala dostosować domek do Twoich potrzeb i budżetu. Domki całoroczne są ocieplane i często wyposażone w kominki, kaloryfery i podwójne okna, co sprawia, że można wypoczywać w nich naprawdę komfortowo nawet późną jesienią czy zimą. To świetny sposób zagospodarowania działki, jeśli chcesz uniknąć pozwoleń, murowania, zabaw z często nietrafionymi fachowcami oraz zaoszczędzić czas i pieniądze. Domek holenderski pozwoli Ci się cieszyć domowym klimatem i imprezami ze znajomymi w zaciszu parceli oddalonej od miast i cywilizacji.

Zalety posiadania domku holenderskiego

Mobilny domek może służyć latami i to nie tylko jako nasze prywatne centrum letniego wypoczynku. Przede wszystkim jest on mobilny, co znaczy, że nie jest stale związany z działką. Docenią go osoby, które nie sympatyzują z monotonią. Jeśli będziesz chciał zmienić umiejscowienie swojej konstrukcji lub sprzedać swoją górską parcelę i kupić inną nad morzem, nie musisz rezygnować ze swojego domku. Może on być z łatwością przestawiony w obrębie jednej działki za pomocą np. dźwigu lub przewieziony w zupełnie inne miejsce w kraju, lub na świecie! Zadowala też ich stosunek ceny do jakości. Nie tylko są wytrzymałe, ale również w pełni umeblowane i zawierają w cenie wszystkie instalacje. Kupujesz w zasadzie gotowy, mały dom, który jest wyposażony i którego umiejscowienie możesz stosunkowo łatwo zmienić. Co więcej, jeśli sam nie korzystasz z domku, nie ma potrzeby, by stał pusty. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność tych konstrukcji, w sezonie wakacyjnym na pewno znajdziesz chętnych na wynajem lub przetestowanie domku przed zakupem własnego.

Szukając rozsądnego finansowo i wygodnego rozwiązania problemu z zagospodarowaniem działki, sprawdź domki angielskie. Można z nich korzystać cały rok, można również w późniejszym czasie zmienić ich umiejscowienie, a do tego są niezwykle komfortowe i praktyczne w każdych warunkach.

Domy angielskie cena

Zachęcamy do przejrzenia oferty Atlantic i poznania cen. Ofertę wszystkich angielskich domów znajdą Państwo pod tym linkiem.

Darmowy transport na
terenie całego kraju!
truck
transport

Polecane domki

Regals Hemsworth M678

Ilość sypialnii: 3

Powierzchnia: 50 m2

Wymiary domku: 4 x 12.5 m

299 000 PLN

Sprawdź

299 000 PLN

Sprawdź
Regals Hemsworth J354

Ilość sypialnii: 2

Powierzchnia: 50 m2

Wymiary domku: 4 x 12.5 m

289 000 PLN

Sprawdź

289 000 PLN

Sprawdź
Regals Hemsworth J351

Ilość sypialnii: 2

Powierzchnia: 50 m2

Wymiary domku: 4 x 12.5 m

250 000 PLN

Sprawdź

250 000 PLN

Sprawdź

domek holenderski

This will close in 20 seconds