Domki holenderskie – poznaj ich zalety! | Atlantic Domki

Jesteś typowym mieszczuchem, kochasz zgiełk metropolii, ale czasem marzysz, aby choć na moment zaszyć się w miejscu oddalonym od gwaru i hałasu? Nic tak nie odpręża i wycisza jak błogie chwile, spędzone na łonie natury – może w górach, może nad jeziorem, może przy lesie? Ta chwila wytchnienia jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest zakup kawałka ziemi – miejsca, na którym stanie Twój wymarzony domek. Teraz już przez cały rok będziesz mógł schronić się w nim przed miejskim tempem życia.

 

 

Jaki domek letniskowy wybrać?

 

Coraz większą popularnością cieszą się domki holenderskie, które stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych murowanych lub drewnianych altanek. Jak każde rozwiązanie, wybór domku holenderskiego posiada swoje plusy i minusy. Bez wątpienia można jednak stwierdzić, że w tym przypadku zalety znacznie przewyższają wady.

Podstawowym atutem domku holenderskiego, jest jego stosunkowo niska cena. Dodatkowo, możliwość zakupu domku używanego sprawia, iż może sobie na niego pozwolić większość z nas. Warto zaznaczyć, że domki holenderskie to domki mobilne. Nie wymagają stawiania fundamentów ani załatwiania specjalnych pozwoleń na budowę, które pochłaniają masę naszego czasu i energii. Domek holenderski możemy postawić tam, gdzie akurat chcemy i zmieniać miejsce pobytu, gdy tylko najdzie nas taka ochota. Brzmi świetnie? To nie wszystko! Do jego przetransportowania nie potrzebujemy żadnej specjalnej ekipy. Sami doskonale damy sobie z tym radę. Znaczna część domków wyposażona jest w koła – dzięki temu, przewozić możemy go jak klasyczną przyczepę kempingową.

Warto wspomnieć, że domki holenderskie, to nie tylko miejsce na weekendowy lub wakacyjny wypad. Odpowiednio dostosowane, doskonale nadają się do całorocznego zamieszkania. Jedyne, o co musimy zadbać, to porządne ocieplenie budynku, właściwa izolacja rur doprowadzających wodę oraz szczelne okna. Konieczne jest także, umieszczenie w jego wnętrzu grzejnika elektrycznego. Jeżeli tylko spełnimy te warunki, możemy cieszyć się naszym domkiem przez cały rok, niezależnie od pogody.

 

Czy domek holenderski jest dla Ciebie? Jeśli marzysz o osobistej oazie spokoju z dala od miasta, w której będziesz mógł wypocząć w przytulnym wnętrzu, urządzonym według Twojego gustu i potrzeb, rada jest jedna – nie zastanawiaj się dłużej, spełnij swoje marzenie!

Darmowy transport na
terenie całego kraju!
truck
transport

Polecane domki

Regals Hemsworth M678

Ilość sypialnii: 3

Powierzchnia: 50 m2

Wymiary domku: 4 x 12.5 m

299 000 PLN

Sprawdź

299 000 PLN

Sprawdź
Regals Hemsworth J354

Ilość sypialnii: 2

Powierzchnia: 50 m2

Wymiary domku: 4 x 12.5 m

289 000 PLN

Sprawdź

289 000 PLN

Sprawdź
Regals Hemsworth J351

Ilość sypialnii: 2

Powierzchnia: 50 m2

Wymiary domku: 4 x 12.5 m

250 000 PLN

Sprawdź

250 000 PLN

Sprawdź

domek holenderski

This will close in 20 seconds